?

Log in

No account? Create an account
Кордон 803 Granica - розповіді вар"ята [entries|archive|friends|userinfo]
Sile

[ website | проЛьвів.net - туристичний довідник ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| :Культурна афіша Львова: :Sile!: ]

Кордон 803 Granica [вересень. 1-е, 2008|12:04 pm]
Sile
[Tags|]
[Настрій |happyhappy]

Кордон 803 - повалення муру між Україною та Європою.

Цього річ V Європейські Дні Добросусідства традиційно завершувалися грандіозним концертом «Кордон 803 Granica» : транскордонний ярмарок; футбольний матч за участі зірок естради, акторів, політиків; велопробіг; молитва за участі Ієрархів та духовенства Польщі та України; інтеграційні заходи для молоді та дітей; ярмарок ремесел та багато іншого.

30 серпня 2008 року Угринів/Долгобичів – Кордон 803

Дощ, що пройшовся напередодні змусив організаторів посунути програму святкувань на півтора години. Окрім довгоочікуваного концерту зірок української та польської сцени, до якого лишалося ще чимало часу, гості фестивалю протягом всього дня могли відвідати багато цікавих акцій, навіть більше, самим взяти участь у різноманітних забавах.

Та все ж окрім розважальної програми не обійшлося і без офіційних заходів, в першу чергу спрямованих на проблему інтеграції двох дружніх держав. Українські та польські депутати обговорювали це питання на дебатах («Як зробити кордон ЄС відкритим і привітним»), презентували проекти та пропозиції транскордонної співпраці регіонів, представники малого бізнесу обговорювали можливості праці між прикордонними регіонами.

Родзинкою святкувань став футбольний матч між представниками української політики, культури, мистецтва та між їхніми польськими колегами. Петро Олійник, Сашко Полонинський, Ігор Пелех та інші не змогли подолати своїх суперників і поступилися 4-7. Втім матч мав скоріш не принциповий, а дружній характер.

Окрім гри в футбол, під час Європейських Днів Добросусідства відбулась Екуменічна молитва Ієрархів та духовенства різних конфесій з Польщі та України. В спільній молитві до Транскордонної Ікони Корчминської Богородиці взяли участь архієпископи та владики різних конфесій. Привітання надіслав глава УГКЦ Блаженніший Любомир Кардинал Гузар.

Єжи Гофман та Богдан Ступка цього річ стали лауреатами вручення нагороди Капітули польсько-українського поєднання. Статуетка нагороди Капітули представляє собою дві квітки – волошки й маку, що символізує український і польський народ. Єжи Гофман отримав нагороду за свій фільм «Україна – народження нації», а Богдан Ступка за вагомий внесок у розвиток культур обох держав та за лекцію людської гідності, що дозволяє відкрити правду про польсько-українські відносини.

Гості та учасники свята могли відвідати змагання снепшоту, лендарт, мистецький ярмарок, покуштувати традиційну кухню і … відвідати святковий концерт – кульмінація Днів Добросусідства:

На сцені, котра була змонтована на самому кордоні виступили найвідоміші українські та польські гурти : „Океан Ельзи", „Тартак", „Бум Бокс", KAYAH, T.Love та Karimski Club.

Кордон 803 завершився , і як сказав ведучий концерту Ігор Пелех ,- «Я хочу приїжджати сюди ну ще 3, 4, максимум 5 років, а надалі хочу, щоб цього концерту не було, щоб не було кордону між двома дружніми державами».

До наступного Кордону 803, до нових подолань невидимих кордонів.

ПосиланняВідповісти

Comments:
(Deleted comment)
[User Picture]From: sile_goth
2008-09-01 09:22 am (UTC)
я був від рок.львів, хоч міг бути і від готік.львів =)
а було дуже супер=)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
(Deleted comment)
[User Picture]From: sile_goth
2008-09-01 09:27 am (UTC)
=)), я тоже до сцени не добрався, хоча під кінець реально було, але вже не мало сенсу.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: (Anonymous)
2011-02-18 10:18 pm (UTC)

Как обмануть весы ?

Нарыл интересную тему " пульт к весам " если точнее то продают по нету веса с пультом,
или блок управления памятью тары,
[url=http://gud-ok.ru/Katalog%20HTML/vesa.html]подробнеее[/url]

По форумам много обсуждается как обмануть электронные автомобильные весы но
конкретно никто не признаются можно ли управлять весами дистанционно.
Единственный сайт ссылка выше где есть хоть какое-то описание.

Люди подскажите (у кого есть брелок для весов) эта тема реальная, очень надо!!!
Помогите заполучить весы с дистанционным управлением с меня причетается!
(Відповісти) (Thread)